MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6398496

nr 639 8496

Byrå

30-tal, Intarsia, längd: 75, djup: 40, höjd: 60

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 maj 2010
kl 18:46:27

10/5 17:53:08 1      Vinnande bud